خدمات مهاجرتی موسسه اکسین

موسسه حقوقی بین المللی اکسین در زمینه مهاجرت آماده خدمت رسانی می باشد.

1- ثبت شرکت:

ثبت شرکت برای امور مهاجرتی و…

یکی از خدمات موسسه حقوقی بین المللی اکسین ثبت شرکت در کشورهای اروپایی به صورت کاملا تضمینی است. مشاوران ما به صورت کاملا تخصصی و علمی و با توجه به تجربه بالا این خدمت را در کمترین زمان ممکن و هزینه معقول به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد، موسسه اکسین  در کشورهای لهستان، اسلواکی، آلمان، دانمارک، پرتغال، لتونی و جمهوری آذربایجان این خدمت را ارائه میدهند. شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشید تا ما بتوانیم شما را به سمت مسیر درست هدایت کنیم.موسسه حقوقی بین المللی اکسین با پشتیبانی کامل در تمام مسیر مهاجرتی و ثبت شرک همراه و حامی شماست.

 

 دوره های آموزش خلبانی:

اعزام افراد برای دوره های حرفه ای خلبانی برای امور مهاجرت، شغلی و…

یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی بین المللی اکسین اعزام افراد برای گذراندن دوره های حرفه و معتبر جهانی خلبانی می باشد، این دوره ها در کشورهای جمهوری چک، لهستان، اسپانیا و مجارستان برگزار می گردد، مزایای گذراندن این دوره دریافت مدرک بین المللی و معتبر می باشد.کشورهایی که نام برده شد کشور پیشتاز در زمینه تعلیم خلبان و دارای بالاترین کیفیت آموزش و امکانات هستند. شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین خبره ما به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در ارتباط باشید مشاورین ما شما را به سمت بهترین، موثرترین و کم هزینه ترین راه هدایت میکنند فراموش نکنید که موسسه حقوقی بین المللی اکسین در تمام مسیر همراه شما می باشد.

اقامت,اقامت تحصیلی,پرواز

اخذ پذیرش تحصیلیی:

پذیرش تحصیلی دانشجویان در بهترین دانشگاه های اروپا بهترین روش برای مهاجرت و ادامه تحصیل

موسسه حقوقی بین المللی اکسین با تکیه بر دانش و تجربه خود خدمتی دیگری را ارئه میدهد. هموطنان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پرستاری را در کشورهای چک، لهستان، اسلواکی، استونی، لیتوانی و لتونی را دارند، میتوانند از طریق این لینک با مشاورین با تجربه و حرفه ای ما به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در ارتباط باشند. فراموش نکنید که موسسه حقوقی بین المللی اکسین در تمام مسیر همراه و حامی شماست و تمام تلاش خود را برای راهنمایی شما به سمت کم هزینه ترین و سریع ترین راه ممکن به کار میگیرد. 

ترجمه,سفارت,سفر

اخذ وقت سفارت

نوبت سفارت برای انجام امور مهاجرت و انواع ویزا در کمترین زمان

یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی بین المللی اکسین اخذ وقت سفارت می باشد، همانگونه که مستحضر هستید روند اخذ وقت سفارت یکی از زمان بر ترین و در بعضی مواقع سخت ترین کار در زمینه مهاجرت می باشد، شرکت اکسین در راستای شعار خود کم هزینه ترین و سریع ترین راهکارها را به شما ارائه میدهد، مشاورین ما به جای شما تمام مراحل اخذ وقت سفارت را انجام میدهند و نیازی به صرف وقت و هزینه اضافی و نا معقول نیست، شما کافیست از طریق این لینک   با مشاورین ما به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین در ارتباط باشید تا آن ها بتوانند شما را به سمت بهترین راه هدایت کنند.اخذ وقت سفارت برای تمامی کشورهای شینگن، چک، لهستان، اسلواکی، هلند، آلمان، نروژ،  فرانسه،  مجارستان،  فنلاند،  استونی،  یونان و رومانی امکان پذیر می باشد.

این مطلب را از دست ندهید .
همه چیز درباره اقامت تحصیلی؟

شنگن,شینگن,ماموریت

خدمات برای سفارت های شنگن

انواع خدمات حوزه شینگن برای مهاجرت و ویزا و …

موسسه حقوقی بین المللی اکسین جهت جهت سهولت شما در امر مسافرت و مهاجرت تمامی کارهای زمان بر و هزینه زا را با قیمت مناسب و معقول برای شما هموطن عزیز انجام میدهد. رزرو قطعی هتل،  رزرو بلیط هواپیما،  رزرو اتومبیل در کشورمقصد،  بیمه مسافرتی،  ترجمه مدارک،  اجاره یا رزرو آپارتمان، هاستل و فلت از جمله خدماتی است که موسسه اکسین به شما ارائه میدهد. شما میتوانید از طریق این لینک  با مشاورین خبره و حرفه ای ما به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشین ما در تمامی مراحل همراه و حامی شما خواهیم بود.

پر کردن فرم سفارت اخذ پذیرش تحصیلی

پر کردن فرم سفارت یکی از مهم ترین عوام در تسریع مهاجرت و پذیرش تحصیلی.

یکی از سخت ترین و پیچیده ترین کارها پر کردن فرم سفارت برای اخذ ویزای تحصیلی می باشد چون هم حوصله سر بر است و هم یک سری سوالات ریز و حساس دارد که باید با آگاهی کامل پاسخ داده شوند شما میتوانید این کار را به بسپارید و با خیال راحت چمدان های خود را برای سفر بندید. یادتان باشد شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما در ارتباط باشد تا ما بتوانیم شما را به سمت بهترین راه ممکن هدایت کنیم. ما این خدمت را برای رشته های غیر پزشکی از اروپا، برای مقاطع لیسانس، پذیرش از کشورهای چک، لهستان، اسلواکی، لیتوانی، لتونی. برای مقاطع فوق لیسانس، پذیرش از کشورهای چک، لهستان، اسلواکی، لیتوانی، لتونی، نروژ، هلند و ایسلند. برای مقطع دکتری، چک و لهستان برای شما انجام میدهیم.

 

خدمات بازرگانی

انواع خدمات بازرگانی بارگیری در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه

یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی بین المللی اکسین  واردات هر نوع کالا از چین، واردات ادویه و برنج از هند، کره و شیر خشک از استرالیا حواله به تمام نقاط جهان دریافت ارز از کشورهای دیگر و تحویل در ایران حمل کالا از چین هوایی و دریایی می باشد، شما ممکن است با یک حرکت اشتباه و یا مراجعه به افراد نابلد و غیر حرفه ای هزینه گزافی برای این امور پرداخت کنید، شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین حرفه ای ما به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشید، فراموش نکنید ما در تمامی مراحل همراه و حامی شما خواهیم بود. 

مهاجرت,نروژ,ویزا

ترجمه مدارک

ترجمه اصولی و صحیح مدارک سکوی پرتاب شما به سمت سهولت امر مهاجرت

یکی از حساس ترین مراحل مهاجرت که برای سفارت ها بسیار مهم می باشد ترجمه مدارک جهت ارائه به سفارت است این کار اگر توسط افراد بی تجربه صورت پذیرد ممکن است در روند کار شما اختلال ایجاد کند که باعث صرف هزینه و وقت اضافی می شود، موسسه حقوقی بین المللی اکسین با ترجمه علمی و اصولی مدارک شما به زبان های چکی، لهستانی، کرواتی، اسلوونیایی، پرتغالی و صربی شما را برای امر مهاجرت چندین قدم جلو می اندازد. شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما به صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین در ارتباط باشید.

این مطلب را از دست ندهید .
راه های مهاجرت

تحصیل دبیرستان

اعزام افراد برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان به بهترین مراک آموزشی اروپا راهی عالی برای مهاجرت شما و عزیزانتان

یکی از دغدغه های خانواده ها آینده و آرامش فرزندانشان است برای همین تعداد بسیاری از پدر مادر ها ترجیح میدهند که از سنین پایین فرزندان خود را برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان به خارج از کشور و اروپا بفرستند موسسه حقوقی بین المللی اکسین این خدمت را به شما اولیای عزیز ارائه میدهد و فرزند شما را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان به بهترین دبیرستان های اروپا اعزام میکند، موسسه اکسین آمادگی اعزام فرزندان شما را به کشورهای چک و لهستان و تحصیل آن ها به زبان انگلیسی را دارد، فراموش نکنید که شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما به صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین در ارتباط باشید. موسسه اکسین در تمام مراحل مهاجرت و ثبت نامهمراه و حامی شماست.

اقامت,اقامت تحصیلی,پرواز

اخذ دعوتنامه

اخذ دعوتنامه های معتبر در کمترین زمان و هزینه

موسسه حقوقی بین المللی اکسین به راحتی میتواند این خدمت را برای شما انجام دهد. انواع دعوتنامه پزشکی از آلمان و نمایشگاهی کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا را اخذ کند. شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشید.

دوره آکادمی فوتبال

شکوفا شدن استعداد شما در بستر بهترین امکانات در بهترین آکادمی های اروپا یکی از راه های مهاجرت

آیا شما احساس میکنید فرزند شما یک استعداد منحصر به فرد در زمینه فوتبال دارد؟ موسسه اکسین با اعزام افراد 18 سال به بالا به آکادمی های حرفه ای کشورهای جمهوری چک ، انگلیس و ایتالیا به مدت شش ماهه یا یک ساله این فرصت را در اختیار شما قرار میدهد. تا  شما بتوانید در بهترین آکادمی ها با امکانات فوق العاده تمرین کنید و به آرزوی خود دست پیدا کنید.

شما میتوانید از طریق این لینک  با مشاورین ما به صورت تلفنی، حضوری و یا آنلاین در ارتباط باشید.

جاب سیکر

بزرگترین دغدغه قبل از مهاجرت پیدا کردن شغل در کشور مقصد

این خدمت به این نحو است، که شما به دنبال کار در خارج از کشور میگردید. ما برای کسانی که مدرک دانشگاهی یا فنی حرفه ای دارند در آلمان این خدمت را ارائه میدهیم. کسانی که پروژه تحقیقاتی دارند در نروژ تمامی مراحل را انجام میدهیم. فقط شما با خیال راحت چمدان سفر خود را ببندید. شما میتوانید از طریق این لینک با مشاورین ما به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین در ارتباط باشید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مقاله ، درخواست مشاوره خود را ارسال و یا با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره